karolina.jpg
paladium.jpg
santovka.jpg
PŘIDEJTE SE!
Prezentujte svou uměleckou tvorbu v otevřených galeriích
logo_poradanivystav_01_400px.png

Vystavujte s námi, Forum Liberec Palladium Praha Fontána Karlovy Vary Sykora Home Praha Forum Nová Karolina Slovanský dům Olomouc CITY OC LETMO a další úžasná místa.


Tradice

S našim konceptem máme mnohaleté zkušenosti, víme co funguje, co koho a kde osloví. Jsme profesionálové s individuálním přístupem.

Výstavy

Moderní a vysoce efektivní způsob pořádání prodejních i neprodejních výstav je naše prvořadá činnost a zvládáme ji skvěle.

Bez provize

Sem směřuje vždy jedna z prvních otázek umělců. Naše galerie si neúčtuje žádné provize z prodeje uměleckých děl.

Pomáháme

Vystavujeme díla i dobročinným spolkům, neziskovým organizacím, nadacím aby se mohli veřejně prezentovat a získávali prostředky.

Prezentovat se a být vidět

Mnoho umělců maluje a tvoří díla na zakázku. I toto může být sdělením výstavy! I takovéto umělce můžeme dále zastupovat.

Chcete koupit?

Rádi byste nějaké to umělecké dílo měli doma? Nevíte si rady co koupit, co je vhodná investice, co se hodí do interiéru... Poradíme.

500+
10
3000
500000

Galerie a výstavy pro každého umělce, ať profesionálního, tak i amatérského. 

Naše galerie a pořádání výstav má tradici, máme několikaleté zkušenosti a známe nejen trh s prodejem uměleckých děl, ale víme co se kde líbí a jaké styly či směry se kde poptávají a prodávají. Jsme profesionálové a každému se věnujeme individuálně a s patřičnou vážností.

Moderním způsobem v obchodních centrech i galeriích může, díky nám, vystavovat obrazy, sochy, fotografie a prezentovat se prakticky každý, rozdíly nejsou ani v národnosti, barvy pleti, řeči či tvorbě. Umělec musí být vidět, a pokud se prezentuje nejlepší formou – a to na očích co nejvíce lidí – dělá jen a jen dobře. Místa, která jsou hojně navštěvovaná – naše, potažmo vaše výstavní místa v nákupních centrech můžete shlédnout ve zkratce i v sekci VÝSTAVNÍ  MÍSTA.

Co je důležité říci a každého zajímá – u nás se prodává a nakupuje bez provize. Naše Galerie (Wold Art Gallery) si neúčtuje žádné provize z prodeje uměleckých děl. Všechno toto probíhá mezi umělcem a kupcem, je plně na nich jak se dohodnou a jaký obchod uzavřou.

Nutné je se prezentovat a být vidět. Mnoho umělců maluje a tvoří i na zakázku, obrazy a díla na míru ušitá přímo zájemci dle jeho požadavků, což je dobré říci prostřednictvím výstav, ale i na webových stránkách naší galerie www.poradanivystav.cz nebo pokud máte zájem a domluvíme se, je možné Vás jako umělce přímo zastupovat a nabízet díla na speciálních originálních a jedinečných výstavách World Art Gallery www.mountblanc.cz.

Vystavujeme díla i dobročinným spolkům, neziskovým organizacím, nadacím, aby se prezentovaly, daly o sobě více vědět a získaly pro své dobré účely i patřičné finanční zázemí a podporu. V sekci POMÁHÁME se můžete podívat na některé z akcí, které již proběhly nebo právě probíhají, a můžete pomoci třeba právě Vy.  

Jste kupec, milovník umění a rád byste nějaké to umělecké dílo měl doma? Nevíte si rady co koupit jako investici nebo co vlastnit hezkého, nemáte inspiraci, námět, nápad nebo představivost? Poradíme Vám, zpracujeme nabídku, sejdeme se s Vámi a probereme podrobnosti a uděláme vše pro Vaši spokojenost.

Co nás vždy nejvíce potěší? Když umělec na výstavě i po ní některá ze svých děl prodá, vrátí se k nám a vystavuje znovu, a hlavně je vidět a přestává být neznámým amatérem

Kdo jsme a o co nám jde

Jsme tým lidí, které baví umění a snažíme se ho dostat mezi lidi. Díky skvělému konceptu se nám daří zvedat zájem široké veřejnosti o uměleckou tvorbu. Naše činnost podporuje nejenom umění a profesionální umělce ale především nadané neznámé umělce. Podařilo se nám uzavřít zajímavá partnerství. Navrhujeme vlastní výstavní systémy. Umělcům nabízíme kompletní servis spojený s výstavami. Pomáháme nadacím a neziskovým organizacím.

Pořádání výstav
100%
Podpora umění
85%
Online prodej
40%
Prodej stojanů
70%