Velké výstavní stojany a propagační panely k nejširšímu využití

Jsou to multifunkční výstavní panely, které jsme sami navrhli na základě mnohaletých zkušeností s vystavováním a převozem. Tyto výstavní stojany uspokojí všechny vaše požadavky. Snadná manipulace, variabilita, vysoká na nosnost, pevnost, různé barevné provedení nabízí široké využití v interiéru i exteriéru. Designově jsou výstavní stojany vhodné do všech druhů prostor a svou variabilitou nabízí mnoho možností sestav do různých obrazců, tvarů nebo třeba k vytvoření nekonečné řady výstavní či reklamní plochy. Věříme, že naše výstavní a propagační stojany předčí Vaše očekávání.

Prodej a pronájem výstavních stojanů - volejte +420 732 566 362 | pište info@poradanivystav.cz

Výstavní stojany a prezentační stojany nabízíme ke koupi nové i použité (se slevou) a také k pronájmu.

Nabízíme přes 200 ks výstavních stojanů k pronájmu. Skladem máme též přes 30 ks nových stojanů. Termín dodání záleží na počtu objednaných kusů a požadované barvě nebo povrchové pozinkované úpravy. Po potvrzení objednávky Vše doručíme na místo určení. Doprava dle dohody. Nabízíme i použité stojany na které získáte ještě zajímavou slevu. Při odběru celé sady použitých stojanů se výše slevy ještě zvyšuje.

Využitelnost výstavních stojanů pro umělecké a propagační účely nebo jako paravány.

  • Umělecké výstavy obrazů, fotografií, 3D umělecké tvorby, plastika a keramika.
  • Zavěšení látek, květin, dekoračních a reklamních předmětů, elektronických a dalších výrobků.
  • Vytvoření reklamních a prezentačních ploch do různých sestav nebo nekonečné řady, doplněné logy, plachtou a třeba i vystavenými výrobky.
  • Dělící paravány a zástěny. Využijte stojany k oddělení prostoru v interiéru nebo venku a navrhněte si vlastní dekorace, kterými stojany nazdobíte. Vše podle svého vkusu a potřeb.
  • Stojany lze využít i v prodejně k zavěšení nejrůznějších výrobků, produktů a dekorací.